22 Rujan, 2017, 19:03:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Dobrodošli na novi informatički Forum !!! Ako ovdje postavite pitanje dobit ćete odgovor! Za registraciju javite se na mail zoki@zokionline.com

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Ladica za Hard Disk  (Posjeta: 9090 )
rookie
Jr. Member
**

Profil Email
« : 09 Siječanj, 2009, 15:11:52 »

Iman doma jednu krntiju od kompjutera i nedavno mi je na njoj otišla najvjerovatnije grafička a skupa snjom i monitor. problem je u tome šta su mi ostale neki važni podatci u tom hard disku, a kako sam uzeo novo računalo htio bih te podatke prebaciti, pa sam razmišljao da uzmem ladicu za hard disk i da na takav način prebacin podatke. stoga me zanima što je bitno kod kupovanja te ladice i da li se disk tek tako ugradi i jednostavno prebacin podatke preko usba na novo računalo?
unaprijed hvala
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #1 : 09 Siječanj, 2009, 20:09:29 »

Ugradnja diska u ladicu je jednostavna, a ladica ima više vrsta, vama treba 3.5 ladica za PATA diskove npr nešto kao ovo
Evidentirano
rookie
Jr. Member
**

Profil Email
« Odgovor #2 : 09 Siječanj, 2009, 20:22:53 »

znači vi mi preporučujete tu za PATA diskove? i kako ću odrediti od koliko mi je inča ladica potrebna?
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #3 : 09 Siječanj, 2009, 22:12:05 »

3.5 je za obične diskove a 2.5 za male diskove koji se koriste u laptopima, vama naravno treba 3.5
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Design by Yash   Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!