16 Siječanj, 2018, 23:54:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Dobrodošli na novi informatički Forum !!! Ako ovdje postavite pitanje dobit ćete odgovor! Za registraciju javite se na mail zoki@zokionline.com

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: kako se logirati na račun kojem je izgubkljena loz.???  (Posjeta: 2268 )
optimus
Jr. Member
**

Profil Email
« : 11 Ožujak, 2009, 20:54:22 »

naime imao sam adresu na live.com na koju nisam se nisam logirao neko vrijeme i na kraju sam zaboravio lozinku od tog korisniočkog računa. probao sam doći do lozinke na neke načine koji su postavljeni na stranici, ali stranica mi šalje podatke o promjeni lozinke na tu istu adresu na koju se ne mogu ulokgirati jer nemam (zaboravio sam) lozinku...
što da radim???ž
rado bih zadržao taj račun...

unaprjed hvala...
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #1 : 11 Ožujak, 2009, 22:28:50 »

live.com je Microsoftov servis pa bi ste se trebali moći ulogirati i sa vašom hotmail adresom, pri registraciji ste mogli unijeti zamjensku (rezervnu adresu) pa možete odabrati da vam na nju pošalju upute ili upotrijebite podatke o mjestu i odgovor na tajno pitanje...
Evidentirano
optimus
Jr. Member
**

Profil Email
« Odgovor #2 : 19 Ožujak, 2009, 21:26:43 »

problem je u tome što neznam ništa od navedenog tj. ne mogu se sjetiti....
mislim da tu nema lijeka nego se ponovno registrirati, no ako postoji način rado bih ga znao...
pozz! Namigujem
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Design by Yash   Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!