22 Rujan, 2017, 19:03:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Dobrodošli na novi informatički Forum !!! Ako ovdje postavite pitanje dobit ćete odgovor! Za registraciju javite se na mail zoki@zokionline.com

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Restartovanje računala  (Posjeta: 3804 )
Miroslav
Gost
« : 01 Rujan, 2009, 17:55:25 »

Šta sve može dovesti do toga da računalo samo se restartuje??
Šta treba uraditi kako bi to riješili??
Evidentirano
Miroslav
Gost
« Odgovor #1 : 01 Rujan, 2009, 18:23:46 »

Pogledao sam na Event Viewer i pokazije da je Error  services control menager
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #2 : 04 Rujan, 2009, 03:01:24 »

može biti puno toga, pitanje je previše općenito.............. u kojem trenutku se restarta? ako je pri ulasku u Windowse vjerovatno je riječ o virusu...pokušajte ući sa F8 u safe mod pa ako se ne restarta očistite sa AV itd...

greška može biti hardverska (najčešće radna memorija ali može biti neispravan i bilo koji drugi dio) ili softverska (uglavnom virusi)
Evidentirano
Miroslav
Gost
« Odgovor #3 : 05 Rujan, 2009, 16:13:00 »

Može li doći do restartovanja , zbog toga što nije orginal XP oprativni sustav . Jučer mi se dogodilo da se  prilikom paljenja računala pojavio  sivi ekran sa porukom koju ja ne znam prevesti , pa sam pitao u jednom servisu i odnio računalo i kažu da je to zbog toga što nije orginal OS i da će se to opet možda dešavati . Pitam kako se može to spriječiti da se zbog pirata događa to, jer i kod drugih većine je isti taj pirat pa se to ne događa znači nisu prilikom istaliranja nešto napravili.

Šta treba uraditi ??

Što se tiće restartovanja dogodilo se to tijekom rada , ne prilikom paljenja, skenirao sam sa NODOM nije ništa našao.
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #4 : 29 Svibanj, 2011, 18:40:13 »

nema to veze sa tim da li je OS original ili kopija...može biti hardver, testirajte radnu memoriju programom memtest86, pustite br 2 prolaza testiranja
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Design by Yash   Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!