18 Studeni, 2017, 22:19:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Dobrodošli na novi informatički Forum !!! Ako ovdje postavite pitanje dobit ćete odgovor! Za registraciju javite se na mail zoki@zokionline.com

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: windovs 7  (Posjeta: 3080 )
Miroslav
Gost
« : 22 Listopad, 2010, 11:19:44 »

Može li , Zoki, istalacija Windowsa 7 da bude razlogom da Skyp program ne može više da radi sa večinom kantakata koji su na njemu i koji su prije instalacije radili
Neki kontakti rade ali znam da i ti drugi imaju isto instaliran Windows 7
Ako 7- nije razlogom šta može biti ??

Instaliran na je , nakon istlacije 7-ce novi verzija Skypa ali opet isto neki kontakti rade drugi ne.
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #1 : 26 Listopad, 2010, 00:25:15 »

kako mislite rade/ne rade, da li izbaci neku grešku? ne možete uspostavit poziv? da li je instalacija win 7 čista ili je nadogradnja na Vistu? da li su kontakti uvezeni iz neke starije verzije Skype? opišite mi malo bolje problem

može biti mnogo toga...npr maliciozni software, nekompatibilnost sa nekim drugim softverom (npr. Skype je poznat da se ne slaže dobro sa nekim Logitech-ovim softverom) itd...

inače Skype normalno radi na win 7
Evidentirano
Miroslav
Gost
« Odgovor #2 : 26 Listopad, 2010, 14:51:51 »

To je rađeno u jednom servisu i znam da nije nadogradnja na Vistu jer je raniji bio XP .
A  sa skyp ne mogu uspostaviti kontakt tj. poziv ni sa kim sem ovih što ja znam da imaju instaliran isto Win. 7

Pozivi ne mogu sa svim tko je
Evidentirano
Miroslav
Gost
« Odgovor #3 : 26 Listopad, 2010, 14:54:26 »

Poziv ne mogu uspostaviti sa drugima iako su Online, a prije je to normalno funkcioniralo
Skyp ne izbaci ništa sem obavijesti, no naswer
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #4 : 26 Listopad, 2010, 19:58:21 »

no answer, (nema odgovora) po tome se oni ne javljaju na vaš poziv, tj. fizički nisu blizu računala a skype im može biti uključen i online
Evidentirano
Miroslav
Gost
« Odgovor #5 : 27 Listopad, 2010, 23:17:57 »

Ma , Zoki!!!
naravno da znam osnovno o skypu i dosta dobro koristim računalo , pa valjda znam da ta mogućnost postoji , a radi se o slijedećem:
Telef. smo u kontaktu i ljudi skojim sam prije komunicirao skypom su na računalu  , ali ne ide.
Nikakav znak uspostave veze i sl skyp ne daje samo izbaci poruku koju si pojasnio (nema odgovora) i to je sve.

Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #6 : 28 Listopad, 2010, 00:03:44 »

malo sam prosurfao okolo, i drugi korisnici su imali slične probleme sa skypom i win7, pogledaj ovaj blog i komentare

http://windows.about.com/b/2010/04/16/are-you-having-windows-7-skype-problems.htm

ovde imaš njihov help

https://support.skype.com/?cm_mmc=socialm|thirdpartyblog-_-americas|us|en-_-about_com-_-windows7

a ovde live pomoć

https://login.skype.com/knowledge-base/login-form?return_url=https%3A%2F%2Fsupport.skype.com%2Flogin&application=knowledgebase
Evidentirano
Miroslav
Gost
« Odgovor #7 : 23 Studeni, 2010, 14:14:58 »

Zorane, jesi li našao kakvo riješenje za problem sa skyp i Win 7 ??
Ovi linkovi meni nisu ništa pomogli, priznajem nisam ni sa jezikom dobar.
Evidentirano
Zoki
Administrator
Full Member

Profil WWW Email
« Odgovor #8 : 23 Studeni, 2010, 17:31:11 »

tesko je ovako na daljinu ustanovit u cemu je problem + premalo informacija, skype je vrlo cudan program pun bug-ova tako da mu moze smetat nekakav drugi program instaliran na vasem racunalu ili driver, takodjer se ne slaze dobro sa svakakvim hardverom (npr. sa raznim usb kamerama je često slučaj da mikrofon neće radi kako treba)
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Design by Yash   Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!