17 Studeni, 2017, 22:28:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Dobrodošli na novi informatički Forum !!! Ako ovdje postavite pitanje dobit ćete odgovor! Za registraciju javite se na mail zoki@zokionline.com

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: VNC  (Posjeta: 2534 )
renata6
Gost
VNC
« : 03 Srpanj, 2008, 18:02:33 »

Već neko vrijeme pratim vaš rad i smatram da ste uspješni u tome što radite, pa vas molim za malu pomoć (vjerujem da će to vama biti sitnica): molim da mi netko detaljnije objasni šta je u stvari i čemu sve služi VNC (primjetila sam na poslu na monitoru u donjem desnom kutu ikonicu VNC preko koje kolege mogu pomoću pravilne lozinke pratiti šta ja radim na kompjuteru).
Hvala unaprijed,
Evidentirano
Slaven
Jr. Member
**

Profil WWW
« Odgovor #1 : 04 Srpanj, 2008, 14:34:51 »

Da, dobro ste primjetili, VNC je program za udaljeno kontroliranje (remote control software) umreženih računala (može biti lokalna mreža,može internet itd...) Takvih programa ima više (VNC je jedan od poznatijih) i mogu puno toga ovisno o verziji (glasovna komunikacija,chat....)Ovdje ( http://www.zokionline.com/content/view/179/47/lang,en/ ) smo pisali o jednom    programutog tipa koji je vrlo jednostavan a radi preko interneta.
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Design by Yash   Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!