18 Siječanj, 2018, 03:25:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Dobrodošli na novi informatički Forum !!! Ako ovdje postavite pitanje dobit ćete odgovor! Za registraciju javite se na mail zoki@zokionline.com

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: USB kabel na CRT 19" monitoru  (Posjeta: 2475 )
mravac
Jr. Member
**

Profil Email
« : 07 Srpanj, 2008, 21:01:36 »

Imam CRT monitor 19" pa me zanima čemu služi USB kabel koji je spojen s utikačem kabela kojeg spajamo na grafičku karticu.Nisam nikada koristio USB kabel toga monitora jer sam se bojao da nešto ne pokvarim!Molim Vas da mi napišete čemu taj USB kabel služi te smijem li ga spojiti u USB "utor".
      Unaprijed zahvaljujem!!!!!!
Evidentirano
Slaven
Jr. Member
**

Profil WWW
« Odgovor #1 : 09 Srpanj, 2008, 12:53:24 »

pitanje je malo nejasno, kabela ima raznih kombinacija, ako može malo više detalja, model monitora?, USB kabel je muški ili ženski? da li je usb priključak na oba kraja kabela? ili ako ga možete slikati pa postaviti sliku (kako postaviti slike možete vidjeti na ovom linku http://www.zoki.hr/tutorijaliiuputstva/slikeinternet.htm

ako je ženski najbolje bi bilo probat spojit neki manji usb stick (oni su sad vrlo male vrijednosti pa...)
ako je usb na oba kraja onda se vjerovatno radi  o produžnom kabelu

bolji monitori obično imaju usb priključke na sebi
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Design by Yash   Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!